Logo

Archiwum newsów, strona 22

APEL MAZOWIECKIEJ POLICJI - DO RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW

26.03.2020

APEL MAZOWIECKIEJ POLICJI

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.

Drodzy uczniowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich.

więcej

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie!

25.03.2020

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie!

W związku z wprowadzeniem nowego rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, które wchodzi w życie z dniem 25 marca 2020 r.  oraz zmianami w rozporządzeniu MEN w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

 

informuję, że od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Mieście nad Pilicą zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Będziemy korzystać z różnych metod i technik oraz aplikacji zaproponowanych przez nauczycieli, tak aby były one dogodne dla wszystkich.

Zajęcia będą prowadzone według dotychczasowego planu lekcji, który uwzględnia równomierne obciążenie uczniów w poszczególnych dniach tygodnia. Zgodnie z tym rozporządzeniem uczniowie mogą być oceniani oraz będą monitorowane postępy uczniów. 

Wszystkie Materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu będą umieszczane na stronie internetowej szkoły. W materiałach tych znajdziecie również wszystkie inne ważne informacje przekazywane przez nauczycieli.

Uczniowie są zobowiązani:

  • uczestniczyć w zajęciach zgodnie z dotychczasowym planem lekcji,
  • samodzielnie wykonywać i przesyłać do nauczycieli zadane prace,
  • regularnie sprawdzać pocztę na podanym przez Rodziców adresie e-mail lub innych aplikacjach, stosowanych przez nauczycieli,
  • śledzić komunikaty na stronie internetowej szkoły.

Prosimy Państwa o nadzór nad odpowiedzialnym zachowaniem i pozostawanie uczniów w domu.

Na stronie internetowej szkoły zostały również umieszczone informacje dotyczące Konsultacji z nauczycielami.

Każdy uczeń ma możliwość kontaktu z pedagogiem szkolnym. Pedagog będzie dostępny w terminach zamieszczonych na stronie internetowej szkoły, w zakładce Pedagog.

Każdy uczeń ma możliwość kontaktu również z Bibliotekarką, która będzie dostępna w terminach zamieszczonych na stronie internetowej szkoły, w zakładce Biblioteka.

Pozdrawiam

dyrektor szkoły

Janina Wyszkowska

więcej

Dyrektor zaprasza

mgr Katarzyna Grzyb

 

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul.Szkolna 4 
26 - 420 Nowe Miasto nad Pilicą
tel./fax: 48 67 41 221
tel: 48 67 40 002 
e-mail:

specjw@box43.pl

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.